چگونه قهرمان زندگی خود باشیم قهرمان تکواندو

راه قهرمانی و رشد :

باور دارم خداوند راه حل مشکلات را درطبیعت قرار داده است.

من شرایط قهرمانی و رشد را با مثال زیر بیان می کنم.

خاک را خواستن میدانم، چراکه بدون خاک هیچ گیاهی متولد نخواهد شد مگر گیاهان هوازی که شرایط خاصی دارند. وآنگونه انتخاب شده اند.

چگونه قهرمان زندگی خود باشیم

کود را تکنیک میدانم. که اگر تند تند داده شود استعداد شاگرد را میسوزاند و باید منظم داده شود و یک دوره زمستانی هم داده نشود تا کاملا تکنیک دربدن جابیافتد و بعد دوره با بهترین تکنیک ها و بصورت منظم مجدد موجب شوک برای رشد بیشتر شد.

آفتاب را توجه استاد میدانم. که اگر زیاد داده شود میسوزاند و از بین میبرد واگر کم داده شود هم یا رشد را متوقف می کند یا باز از بین میبرد. این استاد است که باید بداند هرگلی با چه قدر آفتاب به شکوفایی میرسد. حال میخواهد کاکتوس پرتوجه باشد که گل دهد یا پتوس مظلوم که کم هم نور ببیند به بهترین رشد میرسد.

بقیه چگونه قهرمان زندگی خود باشیم در ادامه .

الهه فاخته قهرمان ,داده ,باشیم ,زندگی ,هم ,تکنیک ,خود باشیم ,زندگی خود ,چگونه قهرمان ,قهرمان زندگی ,داده شود ,چگونه قهرمان زندگی ,باشیم قهرمان تکواندومنبع

عاشقانه های کتاب شعرواره های سپید من

متن آرزو کردن از خداوند در آستانه سی سالگی

دلنوشته سی سالگی به قلم بانو الهه فاخته

داستان دختر گم شده در کوچه های شهر

پدرم دیگر نیست

شعر بی قراری از کتاب وشاید عشق 1

شعر فریاد بی پاسخ از کتاب صدای حق مقدمه

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

baser ارومیه نیوز تعمیرات یخچال مشهد | نمایندگی تعمیرات یخچال در مشهد شرکت طراحی نما دانلود برای شما بهترین سایت دین دین کلیپ بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ میباشد. setayeshemdad شرکت طراحی وب سایت رایسان